Domů
vodnilepší1.jpg
Se mnou dosáhnete: 
  • detoxikaci těla, doplnění živin a regeneraci organismu,
  • redukci hmotnosti a stabilizaci váhy,
  • zlepšení kvality pleti, nehtů, vlasů a nárůstu svalové hmoty
Viktor Maťaťa
Je mi 18 let a jmenuji se Viktor, jsem aktivní člověk. Hodně mě baví sportování - denně jezdím na kole, aktivně hraju fotbal za místní fotbalový klub a běhám turistické závody.
Na jaře v roce 2011 jsem měl zranění na chodidle, což pro mě znamenalo výrazné omezení jakýchkoliv sportovních aktivit. Když jsem se z toho konečně vyléčil, tak vzápětí na začátku roku 2012 mě potkala mononukleóza. Celý půl rok jsem nemohl nic dělat, fyzička rychle klesla dolů. Bylo pak těžké nabrat znovu sílu, energii a fyzičku .Za rok jsem se rozhodl, že doženu zameškané sportovní výkony a naplno jsem se pustil do cvičení. Začal jsem jíst denně zdravou výživu s nutričními doplňky. Co mi to přineslo?
V tom roce kdy jsem začal jsem stihnul se stát Mistrem České republiky v turistických závodech v dorostencích a na mezinárodním závodě jsem skončil na třetím místě. :) Nebyla to náhoda. Vypracovanou sílou, rychlostí, energií a pozitivním přístupem jsem všem utekl. Letošní rok jsem vítěztví obhájil a stal se opět Mistrem České republiky. Taktéž jsem se zúčastnil mezinárodního závodu, který se konal na Slovensku, ale boužel jsem na trati zabloudil a už jsem nedokázal nahnat ztracené minuty zpátky. Musím se pochlubit i tím že jsem kapitánem ve fotbale (kategorie dorostenci).
Pravidelným cvičením, správnou výživou a posíleným sebevědomí výtečně zvládám sportovní výkony a za sebou nechávám i vítěznou stopu v boji největším, a to s Crohnovou chorobou, kde dosahuji pozitivních výsledů bez fyzických příznaků.

PS: V letošním roce jsem se zúčastnil extremního závodu 5BV a nočního outdoorového závodu Na plný boty.
Závod v Bílovci

Závod v Bílovci

*vlevo
Ivančice

Ivančice

První místo
MČR Havířov

MČR Havířov

1.Místo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one